Ceník

Shiatsu masáž(90min)

Shiatsu masáž je jemná terapeutická technika, která spojuje tlak, protažení a manipulaci s cílem obnovit rovnováhu v těle a podpořit celkové z

1 500 Kč

Shiatsu terapie(60)

Duis mollis est non commodo luctus.

1000 Kč

Relaxační masáž(60)

Duis mollis est non commodo luctus.

1000 Kč

Akupresurní terapie(30min)

Akupresurní terapie je technika, která využívá tlaku na specifické body na těle k léčbě různých fyzických a emocionálních potíží.

600 Kč

Fonoforéza(30min)

Fonoforéza je neinvazivní metoda, která využívá ultrazvukové vlny k usnadnění vstřebávání léčivých látek do tkání a buněk.

600 Kč

Moxování(30min)

Moxování je starobylá čínská terapeutická metoda, která spočívá v použití hořících bylinných váčků na určitých akupunkturních bodů na

600 Kč

Baňkování(30)

Baňkování je starodávná technika masáže, která se provádí pomocí speciálních baňek umístěných na těle a má za cíl zlepšit prokrvení, prohřati a uvolnení napětí ve svalu.

600 Kč

REIKI(60)

Reiki je  forma staré alternativní medicíny. Jde o techniku pro snížení stresu a relaxaci. Terapie harmonizuje tělo i mysl, zmírňuje bolest a zvyšuje energii organizmu, aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a posiluje mimosmyslové vnímání.

1000 Kč

TČM- Tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína (TCM) je souborné označení pro metody prevence, vyšetření i léčby, vycházející z tradičního čínského léčitelství. Mezi metody léčby patří akupresura, akupunktura, Tuina masáž, baňkování, změna stravy a životního stylu, podávání bylin (fytoterapie). Na rozdíl od západní medicíny vnímá lidské tělo jako vysoce provázaný celek, v němž stav jednoho orgánu ovlivňuje jiný. Základními pojmy tohoto pohledu na tělo jsou energie čchi, principy Jin a Jang a učení o pěti prvcích, které nalézáme v čínské filosofii i v jiných tradičních čínských oborech.

2000 Kč

Vytvořte si webové stránky zdarma!