Služby

V našem studiu Moje Shiatsu se specializujeme na širokou škálu japonských masážních technik, které jsou zaměřeny na harmonizaci a vyvážení energie v těle. Naše služby jsou ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví a pohodu, ale také pro ty, kteří chtějí relaxovat a odpočinout si od každodenního stresu.

Shiatsu je japonská tlaková terapie, která kombinuje masáž, strečink a akupresuru pro obnovu energetické rovnováhy a podporu tělesného zdraví, ideální pro úlevu od stresu a bolesti.

Akupresura je technika používající tlak prstů na specifické body pro uvolnění energie, podporu cirkulace a zmírnění bolesti, vhodná pro řešení různých zdravotních problémů.

Fonoforéza- inovativní terapie využívající zvukové frekvence pro regeneraci tkání, zmírnění bolesti a posílení celkového zdraví. Objevte léčivou sílu zvuku!

Baňkování - metoda vytvářející podtlak pomocí speciálních baněk na kůži, uvolňuje svaly, zlepšuje krevní oběh a podporuje detoxikaci. Efektivní pro zmírnění bolesti a posílení imunity.

Moxování -  je tradiční čínská terapie, která zahřívá tělo kouřením bylin, stimuluje energii Qi a krevní oběh. Používá se pro léčbu bolesti, trávicích problémů a posiluje imunitu, harmonizuje tělo a mysl.

Tradiční čínská medicína (TČM) kombinuje akupunkturu, byliny a masáže, zaměřuje se na celkovou rovnováhu těla a mysli a efektivně léčí různé zdravotní problémy.

Reiki - Reiki, starodávná japonská metoda energetického léčení, nabízí uvolnění, harmonii těla a ducha. Objevte cestu k vnitřnímu klidu a harmonii.

Vytvořte si webové stránky zdarma!